Кошик
1360 відгуків
+380 (66) 235-62-11
м. Київ, вул. Харківське шосе, 19. ТЦ Mega City, Київ, Україна
ModernLab
Залишити відгук

Шпажки

Шпажки

   Шпажки для канапе — необхідна деталь сервірування для подачі всіма улюбленого страви. Ще починаючи з сімнадцятого століття, у дворах французьких королів до святкового обіду подавали закуски, що закликають спонукання апетиту — мініатюрні канапе. Крихкі бутерброди на той час насаживались на піку, що зручна в користуванні та прийомі їжі: маленьке частування можна було випробувати не пачкаясь. 

   Сьогодні, шпажки використовуються для сервіровки:

  • дерев'яні, бамбукові, пластикові — вироби, що використовуються для скріплення продуктів між собою;
  • довгі піки прикрашають торти, використовуються для коктейлів, барбекю, бургера, шашлику, м'яса та іншої їжі;
  • дозволяють спробувати гостину акуратно і естетично, піку ретельно наколюється на їжу, що відповідає правилам етикету і виглядає гігієнічно. 

   Витратний матеріал для канапе виготовляється з різних матеріалів:

  1. Дерев'яні 40 див. Самий популярний тип піки. Одноразовий расходник, після з'їдання делікатесу паличка викидається. 
  2. Бамбукові 30 див. Також категорія шпажці одноразового користування. Активно користується попитом серед страв паназіатської кухні. Бамбукові шпажки 50 см — атрибут екологічного виробництва, не потребує утилізації, використовується для м'ясних страв і більш великої їжі. 
  3. Пластикові "голки". Виробляються в різних кольорах. Форми також різноманітні. Купити їх можна за найнижчою вартістю. Оригінальні піки виконуються у вигляді шпаг. На страву виглядають як вишукане прикраса, додаток до мініатюрним бутербродів під час проведення чаювання для дітей.
  4. Металеві шпажки — як зрозуміло з назви, призначені для тривалого, багаторазового користування. Зазвичай використовуються при нанизуванні гарячих закусок і шашлику, а також будь-якого м'яса. 

Піки, як оригінальна указка

   Крім свого естетичного виконання піки можуть виступати в якості навідного предмета або ж орієнтира. Прикраси вишуканих страв можуть мати прапорці, що важливо при позначенні столів і призначення страви до певного святкування. Шпажки з написами допоможуть зрозуміти, що за ласощі перед вами. Дерев'яні піки з декоративними елементами    гідна прикраса фуршетного столу. Яскраві пластикові шпажки — аксесуар, придатний для використання на дитячих святкуваннях. 

   Широкий вибір піки для канапе дозволить правильно сервірувати стіл, підкресливши настрій свята. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner