Отзывы о компании PartyGood
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАліна Л.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaНаталія З.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЛідія А.
Все дуже сподобалось. Дякую!
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaТетяна С.
- Олена Г.
замовила товар з оплатою на пошті але мені сказали що тільки по передоплаті відправлять товар,я оплатила і продавець відправив. На пошті коли прийшла отримати посилку мені сказали що її відправили наложеним платежем тобто я повинна була вдруге оплатити товар.Потім при розмові з продавцем вони визнали свою помилку і вибачились і переслали мені гроші назад і мені прийшлось вдруге йти на пошту і отримати товар. Навіщо взагалі треба було в особистому чаті (вайбері) ставити умови 100% передоплати коли при оформлені замовлення був вибір передоплати або оплати при отриманні на пошті?! Получається на пром пишуть одні умови а потім в особистому чаті виставляють інші. Все закінчилося добре але було не приємно і двічі прийшлося ходити на пошту. Товар прийшов нормальний тільки за це ставлю три зірочки.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВладислава С.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaМарта К.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaГаля К.
Все швидко і якісний товар,все супер 👍
- Мар'яна С.
Доставка швидка, товар хороший, але от працівники взагалі не дивляться як вони пакують і відправляють Новою поштою посилку, за 30 стаканчиків заплатила за посилку 110 грн. Продавець свою справу зробив - отримав гроші за товар, а решта - не його справа. Скажіть будь ласка, як можна на посилці, вміст якої 30 паперових стаканчів, запакованих у пакет, поставити фактичну вагу 5 кг? Зараз ви скажете, то це працівники Нової пошти винні, можливо, але ваші працівники повинні дивитися і перевіряти що і як вони пакують та відправляють.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАнастасія Б.
