Отзывы о компании PartyGood
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВладислава П.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaКристина Р.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОксана Х.
Перший раз натрапила на такого "продавця"🤬 Обуренню немає меж.
"Продавець", зі складу продає дорожче чим ціна в магазині Аврора!
Ще й каже коли нема в наявності "запитаю у постачальника" - а постачальник хто,Аврора?????
Чи то зі складу магазину так касири перепродують,по касі пробивають по 34грн з копійками а тут на сайті перепродують дорожче!?- люди,шо ж ви робите!? Українці Українців намахують!!- І після такого хочуть нормального відношення до себе!!!
Так,проблема моя що я повелась на даного продавця-"магазин",власноруч донька буде робити моєму брату,загиблому герою,на могилу букет.....І так натрапити на таке....🤬😔
Дуже розчарована😔
Не намахуйте людей,воно ж повернеться.
І так,це мій перший негативний відгук. - Сделка на маркетплейсе Prom.uaНаталя С.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaШморгун К.
Дякую 💐
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЛюдмила С.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЛюдмила Д.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaМарина Б.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaИрина З.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАртем Д.
Керо швидко відправили, дякую
